Kohët e fundit Engjëllushë Salihu ka eksperimentuar shpesh me pamjen e saj, kryesisht duke qenë e fokusuar tek flokët.

Sa i preu flokët me balluke, duket se i ra pishman dhe nuk vonoi shumë dhe i zgjati e i bëri të bardha si bora, shkruan “Kosovarja”.

Ky ndryshim i saj i fundit padyshim që iu pëlqeu të gjithëve pasi që kënëgtarja mund të themi lirshëm që po ngjason me barbi kukullat.

E natyrisht që këtë ndryshim të saj Engji nuk po e lë pa e ekspozuar e reklamuar flokët e saj tani të zgjatura./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË