Vajza e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit ka siguruar një vend në estradën tonë me projektet të cilat po pëlqehen shumë nga publiku.

Engjëllusha dallohet edhe për stilin e saj të veçantë dhe paraqitjet plotë elegancë. Të rregulluar bukur e shohim pothuajse çdoherë, edhe pse ndodh që të shfaqet edhe thjeshtë, shkruan “Kosovarja”.

Ajo veç si këngëtare, në kohën e fundi poston edhe foto që gjasojnë në ndonjë modele profesioniste.

Engji është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndanë me ndjekësit aktivitetet e saj.

Këtë ditë të buku me diell ajo e ka shfrytëzuar për të pirë kafe me mbesat e saj të këndshme.

Në imazhin që kanë shkrepur ato duken secila më bukur se tjetra./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË