Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi kanë nisur pushimet.

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi kanë publikuar disa imazhe nga vendi ku po pushojnë.

Ani pse këto pushime nuk do të jenë të gjata për çiftin, ata duket se po kalojnë çaste të mrekullueshme pranë njëri-tjetrit.

Eni ka postuar disa fotografi në bikini, ndërsa Genci vetëm një fotografi, në të cilën shkroi “Trunin off per 3 dite”.

Për ndryshe, Eni dhe Genci janë shumë aktiv me projekte të reja muzikore. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË