Eni Koçi përshëndeti fansat përmes një videoje para pasqyrës.

Eni Koçi ka nisur pushimet me Genc Prelvukajn, ndërsa për fansat kanë publikuar disa fotografi në rrjete sociale.

Çifti po kalojnë çaste të bukura pranë njëri-tjetrit teksa po shijojnë pushimet larg aktiviteteve të përditshme në profesion.

Mëngjesin e sotëm, Eni e nisi me një video, në të cilën u shfaq e veshur me bikini dhe një këmishë në pjesën e sipërme.

Kujtojmë se kënga e fundit nga Eni Koçi titullohet “Bella”, kurse po punon rreth projekteve të reja. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË