Genc Prelvukaj nervozohet me foton më të fundit të të fejuarës së tij, Eni Koci.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Eni Koci, u bë kryetema e mediave rozë së fundi.

Ajo publikoi një fotografi nga shesh xhirimet e klipit të ri, ku shihej nën përqafimin e një mashkulli dhe me këtë postim paralajmëroi projektin e ri muzikor.

Sipas artistes, projekti mban titullin “Sekreti”.

Në këtë postim Genci i la këtë koment, duke u shprehur ‘xheloz’ në një farë mënyre. Ndërsa, ajo ia ktheu “dashuri”.

Genci dhe Eni u fejuan në dhjetor të vitit 2018./21Media

 

MUND TË JU PËLQEJNË