Eni Koçi ka treguar edhe njëherë se sa e lumtur ndihet me Genc Prelvukajn.

U munduan ta mbajnë lidhjen të fshehtë e tani po e pranojnë hapur se sa të dashuruar janë.

Eni Koçi ka treguar se ndihet shumë mirë me Gencin edhe njëherë pranë një postimi të fundit të bërë në Instagram.

“Aty ku është dashuria është dhe jeta “, ka shkruar ajo pranë një postimi, foto të cilat çifti i kanë realizuar në Plavë./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË