Njihet si njëra ndër femrat më joshëse të estradës për shkak të linjave perfekte të trupit.

Këngëtarja Nora Istrefi jo veç për paraqitjet e saj, ajo poashtu është më e përfolura edhe për jetën private, shkruan “Kosovarja”.

Ndarja me bashkëshortin, njëkohësisht këngëtarin e njohur Robert Berisha është një arsye që kohëve të fundit ishte në ballinat e mediave rozë.

Kurse tash kanë filluar të zbehen lajmet për raportet e tyre dhe arsyet e ndarjes.

Nora nuk po i ndalë pozat joshëse në rrjetet sociale ku po merr komente të shumta nga ndjekësit.

Është Era Istrefi, motra e këngëtares ajo e cila e ka postuar së fundi Norën vetëm me sutjena.

Të dyja duken tejet joshëse me një grim ekstravagant./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË