Era Istrefi ka publikoi një video, në të cilën shihet se si janë ndierë lëkundjet e tërmetit.

Lëkundjet e tërmetit tragjik në Shqipëri, janë dëgjuar edhe në Kosovë.

Ky tërmet ka bërë që tek qytetarët të ketë panik, ndërsa të gjithë janë në këmbë për t’iu ndihmuar të prekurve nga ky tërmet.

Këngëtarja Era Istrefi ka publikuar një video, me të cilën tregon se i ka ndierë lëkundjet, por nuk ka pritur të dëgjojë lajme kaq të trishtueshme me mëngjes.

“E kom ndje edhe un tërmetin dje…jom tute dhe jom lute! Ama nuk e kom prite qe po zgjohna me lajme kaq te tmerrshme :(.. Vazhdojm t’lutemi dhe t’jemi t’mire me njeri’tjetrin”, ka shkruar Era.

Era

Publiée par Kosovarja Video sur Mardi 26 novembre 2019

 

MUND TË JU PËLQEJNË