Era Istrefi është një ndër këngëtaret e preferuara për të gjithë njerëzit anë e mbanë botës e cila po korr një sukses të madh.

Këngëtarja prej disa kohësh tashmë ndodhet në Mykonos, së bashku edhe me disa kolegë të saj ku mund të përmendim DJ e njohur botëror Diplo.

Gjithashtu me të ndodhet edhe Julian Perretta, i dashuri i përfolur prej kohësh i Erës, pasi shihen bashkë nën shoqërinë e njëri-tjetrit dhe guxojnë të bjnë edhe deklarata në publik me plot vlerësime.

Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale ku ndan me të gjithë ndjekësit e saj foto dhe video të ndryshme si nga jeta profesionale po ashtu dhe nga ajo private.

Së fundmi, Era ka postuar disa foto në llogarinë e saj të Instagramit nga Mikonos me rrobabanjo ku shfaqet në super formë e ku në pah ka vënë të pasmet.

“Vajzat duan vetëm diell”- ka shkruar Era anash postimit.

MUND TË JU PËLQEJNË