Era Istrefi është këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, që arriti majat e suksesit me këngën e saj ‘Bon Bon’.

Çdo fotografi që Era e publikon në rrjetet sociale, merr vëmendjen e madhe të fansave dhe të medieve rozë.

Ditë më parë këngëtarja ka festuar 25 vjetorin e saj të lindjes, ndërsa tash së fundi ka vendosur të ndajë imazhe me fansat e saj.

Fotografitë e fundit që ka postuar, Era ka marrë mijëra like dhe komente, ku komenti më interesant është bërë nga reperi Noizy, i cili ka shkruar: ‘E din vet ti’. Vetëm komenti i Noizyt ka marr 400 like në këtë postim.

Ky është postimi i Era Istrefit, ndërsa ngjitur është edhe komenti Noizyt. /gazetametro.net

MUND TË JU PËLQEJNË