Era Istrefi ka bërë postimin e radhës në Instagram.

Era Istrefi është prej figurave më aktive në rrjete sociale, ajo mundohet të qëndroj afër me ndjekësit duke postuar gjëra të ndryshme qoftë edhe nga jeta private.

Këngëtarja e cila arriti depërtimin në tregun ndërkombëtar me këngën ‘Bon Bon’ ka ndarë një imazh me ndjekësit e saj ku kishte lënë shkrimin ‘Mbretëresha e vetullave’.

Kujtojmë se muajin e kaluar Era në bashkëpunim me Yellow Claw dhe Offset sollën bashkëpunimin ‘Lets get married’ të cilën e kishin punuar edhe me videoklip. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË