Edhe Era Istrefi, ka sjell imazhe të reja nga klipi i saj me Norën.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Era Istrefi ka publikuar një fotografi të zjarrtë në llogarinë e saj, Instagram.

Ky imazh i Erës është shkëputur nga xhirimet e videoklipit të ri, projekt ky që pritet të publikohet më 19 prill.

Përveç Norës edhe Era, vjen me plot stil dhe seksi që lirshëm mund të thuhet që janë motrat më joshëse të estradës.

“Ti e din”, mban titullin kënga e tyre dhe kjo është hera e parë që po bashkëpunojnë motrat, Istrefi./lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË