Era Istrefi ka qenë shumë aktive gjatë verës.
Era Istrefi pas përfundimit të sezonës ka udhëtuar për pushime bashkë me nënën dhe vëllain, shkruan lajmi.net.

Në rrjete sociale, këngëtarja kohë pas kohe ka ndarë me ndjekësit imazhe nga vendet që vizitoi.

Pas Amsterdamit, ku edhe realizoi një tatuazh të ri, Era ka udhëtuar drejt Londrës, nga ku edhe u lajmërua me imazhet e fundit.

Kujtojmë që projekti i fundit muzikor nga Era Istrefi është “Oh God”, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip.

MUND TË JU PËLQEJNË