Era Istrefi i jep fund zërave për një romancë me postimin e fundit.

Era Istrefi ka ditë që pushimet i ka nisur në ishujt e Greqisë në Mykonos bashkë me shoqërinë e saj ku ndër ta është edhe Julian Perreta.

Ditëve të fundit është flitur shumë për një romancë mes dy këngëtarëve por me anë të një postimi të bërë në Instagram Era e vërteton të kundërtën.

Ajo publikoi një video ku shfaqen plot çifte duke u puthur dhe përqafuar me njëri-tjetrin, ndërsa ajo vetëm filmon.

MUND TË JU PËLQEJNË