Edhe pse e re në moshë Erëza Jusaj me hapa të shpejtë është bërë pjesë e komentimeve në mediat e shoubizit, shkruan “Kosovarja”.

Jo më kot ka marrë epitetin ‘Miss Peja 2017”.

Me bukurinë dhe linjat bombastike trupore që posedon lirshëm mund të krahasohet edhe me yjet hollivudiane.

Ajo po ashtu cilësohet edhe si një nxënëse e shkëlqyer. Nuk ka shumë kohë kur Erëza diplomoi me sukses.

Me sukseset e saj ajo arriti të bëjë të lumtur familjarët e saj, e sidomos babin e saj biznesmen Shkëlzen Jusajn.

E natyrisht zeshkanes bukuroshe pas gjitha angazhimeve shkollore i takon një pushim super luksoz.

Me bikini të kuqe duke shfaqur linjat perfekte padyshim mund të themi se ka trazuar mendjet e atyre që e kanë parë./Kosovarja/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË