Ajo u bë e njohur për publikun nga martesa e saj me futbollistin, Blerim Xhemajli.

Krahas kësaj, tashmë që çifti janë ndarë, Erjona Sulejmani po merr vëmendjen edhe me pozat e saj provokuese në videot dhe fotografitë e ndryshme që publikon.

Ajo tashmë po vazhdon të shijojë jetën si një beqareshë.

Ku kjo më së miri duket edhe nga pushimet që ajo po kalon.

Së fundi, modelja po qëndron për pushime në plazhet e Ibizas, nga ku dhe ka publikuar pamje, ku e veshur në bikini të zeza, ajo ka shfaqur hiret e saj trupore para pasqyrës.

MUND TË JU PËLQEJNË