Ermal Fejzullahu nisi karrierën që në fëmijëri, por pak kush mund ta mbaj si dukej ai.

Këngëtari i njohur si duket është ndjerë nostalgjik për atë kohë duke hapur arkivat për të risjellur disa fotografi nga ajo kohë, shkruan Indeksoline.

Ermali publikoj disa foto nga koha e fëmijëri ku natyrisht dukej shumë më ndryshe, por si përherë pozitiv dhe i buzëqeshur.

Këngëtari që sot është një prej artistëve më të suksesshme dhe më të kërkuara në vend mbetet aktiv me projektet të një pas njëshme, pas një sezoni të ngarkuar veror ai po punon në projekte të reja.

MUND TË JU PËLQEJNË