Ermali dhe Tayna bëjnë thirrje që të mendojmë pozitivisht.

Me anë të një videoje, moderatori Ermal Mamaqi bëri thirrje që të reflektojmë pozitivisht.

Ai tha se nëse mendojmë pozitivisht, atëherë tërheqim energji pozitive dhe gjërat e mira do të ndodhin.

Këtë status e përkrahu reperja Tayna, e cila po ashtu bëri thirrje të fokusohemi në gjëra pozitive e të vlerësojmë më shumë njëri-tjetrin.

“Ermal Mamaqi cdo gje ndodh per ni arsye. Le t’jet kjo ngjarje diqka qe na hap syte qe t’vlersojm jeten, njoni-tjetrin e t’fokusohemi n’gjana pozitive e t’jemi falenderues per gjithqka qe kemi qe t’ngrehim ma shume nga ato”, ka shkruar Tayna.

MUND TË JU PËLQEJNË