Sabri Fejzullahu së bashku me djalin e tij Ermalin njihen për zërin kumbues dhe atmosferë maxmimale nëpër vende të ndryshme.

Po ashtu atyre nuk u mungojnë as postimet e ndrymshe në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja” .

Është Ermali i cili sot ka publikuar një foto me babain, ku të dy shihen bashkë me një mikrofon duke ja thënë mjaft mirë muzikes qysh ata dijnë të ndezin atmosferën.

“My legend” , është mbishkrimi i Ermalit në këtë imazh.

 

Jo vetëm për Ermalin po për të gjithë publikun Sabri Fejzullahu është vërtetë legjendë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË