Gjiko dhe Elita Rudi janë një prej çifteve më të dashura nga publiku.

Ata janë martuar para pak muajsh dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri.

Elita pas lindjes është kthyer në formën e saj më të mirë dhe është shumë aktive.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket me shumë stil.

Edhe pse është bërë nënë, Elita vazhdon të mbetët një femër mjaftë atraktive./ORAinfo/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË