Edhe familja Lipa duke mos përfshirë Duan janë në Prishtinë.

Ka filluar ndeshja Kosovë-Angli dhe në mesin e 13 mijë tifozëve janë edhe Dukagjin Lipa me bashkëshorten dhe të birin për t’i përjetuar emocionet që i dhuron kombëtarja jonë.

Para fillimit të ndeshjes familja Lipa kishin dalë në një shëtitje në kryeqytet ku me simbole kombëtare kishin ndarë imazhe në profilet e tyre në Instagram.

Kujtojmë se kjo është ndeshja e fundit për Kosovën në kualifikimet për EURO2020.

MUND TË JU PËLQEJNË