Fansat e Almedës dhe Tolgës kanë bërë gjestin e ëmbël për çiftin, gjatë qëndrimit të tyre në Tiranë.

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman ditë më parë vizituan Kosovën, ndërsa vazhduan rrugën për në Tiranë, shkruan lajmi.net.

Gjatë qëndrimit atje, fansat ua kanë bërë çiftit një befasi të ëmbël, ata dërguan një buqetë me lule në adresë të Almedës.

Kjo gjë e gëzoi shumë bukuroshen shqiptare, e cila shkroi “O Zot, sa e ëmbël. Nuk e keni idenë se si ma realizoi ditën kjo gjë, faleminderit shumë, ju dua shumë të gjithëve”.

Për ndryshe, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë prindër të një djali, që e kanë pagëzuar Efehan.

MUND TË JU PËLQEJNË