Edhe jeta private e Fatmir Limajt shpesh ka gjetur vend në mendia. Shpesh është komentuar edhe për zhvillimet e këtij aspekti, shkruan “Kosovarja”.

Nuk ka mbetur larg fokusit të gazetarëve as djali i politikanit të njohur. Durim Limaj prej vitesh është figurë publike, pasi e kemi parë ti qëndroj mjaftë pranë të atit.

Durimi, është i angazhuar në Ministrinë e Tregtisë dhe siç është thënë disa herë, puna e tij është komentuar pozitivisht, shkruan “Kosovarja”.

Djali i Fatmir Limajt është i martuar, është bashkëshort e baba i lumtur. Ai, së shpejti do të bëhet prind për herë të dytë dhe ne sjellim portretin familjar të Durimit në këtë prag feste./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË