Fatosi dhe Arbolena duken të lumtur pranë njëri-tjetrit

Njëri ndër aktorët më të dashur për publikun shqiptar, Fatos Kryeziu, publikoi në Instagram një fotografi të veçantë me bashkëshorten e tij, Arbolenën.

Në këtë fotografi, ata shfaqen shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Fotografinë e shoqëroi me mbishkrimin “gruaja ime“.

Fatosi dhe Arbolena janë të martuar prej vitesh dhe kanë dy vajza, Nina dhe Uma.

MUND TË JU PËLQEJNË