Ata janë një ndër çiftet më të përfolura të shoubizit turk dhe më gjerë gjersa dyshohet se janë fejuar.

Bëhet fjalë për Asli Enverin e Murat Bozin, të cilët ka kohë që janë në lidhje dhe kanë planifikuar që dashurinë ta kurorëzojnë.

Këngëtari ditë më parë i bleu një veturë të markës, Jeep, i cili ka kushtuar mbi 200 mijë euro dhe të njëjtin e ka tash e sa vite edhe 39-vjeçarit.

Këngëtarja së fundi ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa ka hamendësuar fansat dhe shkaktojë spekulime mesin e tyre.

Zeshkania shihet duke pozuar me një unazë në “gishtin e fejesë” duke shijuar me shumë dashuri, e cila ka bërë që nisin thashethemet rreth fejesës.

Ndryshe, Murati është duke punuar në video projekte të reja muzikore gjersa Asli do të vjen me role të reja në seriale. /Telegrafi/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË