Aktroja e njohur turke, Şeyma Korkmaz, i ka dhënë fund beqarisë.

Şeyma Korkmaz dhe Cüneyt Mete kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

Në rrjete sociale, çifti kanë publikuar fotografitë e para nga dasma, ku aktorja dukej për mrekulli në fustanin e bardhë.

Për ndryshe, Şeyma Korkmaz tek shqiptarët u bë e njohur për rolin e Ferides në serialin ‘Më fal’, kurse Cüneyt Mete aktronte në të njëjtin serial, ku kishte rolin e Xhynejtit.

MUND TË JU PËLQEJNË