Se janë çifti më i përfolur dhe që ngjallin kureshtje me çdo lëvizje që bëjnë këtë janë duke e dëshmuar çdo ditë, shkruan “Kosovarja”.

Reperi i njohur Fero dhe e dashura e tij modelja e famshme Arbenita janë duke përjetuar një romancë të zjarrtë dashurie tash e disa muaj.

Por, si zakonisht si një çift i pëlqyer dhe i ndjekur që janë nuk i janë shmangur thashethemve për një ndarje të mundshme. Edhe pse çifti ka dëshmuar se thejsht pra janë thashetheme dhe se janë duke e vazhduar romancën e tyre.

Të lumtur si në tokë ashtu dhe në qiell pranë njëri-tjetrit i bëjnë ballë çdo sfide të dashurisë.

Duke na treguar se sa të lumtur janë dyshja e famshme nuk kursejnë puthjet as nga lartësia.

Ehh, çfarë na qenka edhe kjo dashuria./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË