Arbenita dhe Fero po shijojnë disa ditë të bukura në Greqi.

Ata kanë shkuar në Kretë për të xhiruar videoklipin më të ri që Fero po sjell, pjesë e të cilit është edhe Arbenita.

Megjithatë, çifti vazhdimisht po postojnë në rrjete sociale fotografi duke u relaksuar e duke kaluar momente të këndshme.

Ajo që vërehet është se Fero po i bën disa fotografi me të vërtetë ‘të nxehta’ Arbenitës dhe se ai është mësuar t’i bëjë foto të mira e ka pranuar edhe ajo vetë.

Pir, siç thotë modelja, me të e ka të lehtë që fotot të dalin të mira./Gazeta Express/

MUND TË JU PËLQEJNË