Prezantuesi Alaudin Hamiti pëlqen të shëtisë, të vishet mirë e të dalë. Me pak fjalë, e do jetën me të gjitha ngjyrat e saj, shkruan “Kosovarja”.

Ai është i martuar me Yllken, me të cilen ka tre fëmijë, tashmë të rritur. Çifti, nuk kanë dashur që ti ekspozojnë shpesh tre fëmijët e tyre.

Njejtë si Alaudini, ashtu edhe Yllka pëlqen të dalë, të eksploroj vende të reja dhe gjithashtu të eksploroj. Ajo, sapo ka festuar ditëlindjen dhe festa e organizuar nuk ngjante fare me ato që keni parë më herët, shkruan “Kosovarja”.

Ditëlindja e Yllkes e tejkalonte njëqind herë konceptin e ditëlindjeve të zakonshme me miq e tortë me qirinjë.

Ja çfarë ka ndodhur në festë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË