“Oh maj gad , shume e mire veq pak e trashë” Këngëtarja simpatike dhe majft e pëlqyer nga publiku, Filloreta Raçi, e njohur si Fifi ka pak ditë që ndryshoi ngjyrën e flokëve.

Nga ngjyra e zezë, ajo i bëri flokët bionde, ndërsa tani përsëri i ndryshoi, duke i bërë ngjyrë gështenje, shkruan rtv21.tv.

Për ndjekësit e saj të shumtë në instagram, Fifi publikoi disa imazhe të bukura, në të cilat shihet me flokë ngjyrë gështenje.

Me flokë të gjata dhe e grimuar me shumë shije, këngëtarja duket tejet bukur në imazhet e fundit të publikuara në instagram për 188 mijë ndjekësit e saj.

“Oh maj gad , shume e mire veq pak e trashë”, shkroi Fifi krahas fotografive.

MUND TË JU PËLQEJNË