Fifi ka ndryshuar ‘look-un’ e saj. Fifi minuta më parë ka publikuar një imazh të ri në Instagram. Filloreta ka bërë ndryshim drastik në pamjen e saj, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka befasuar të gjithë ndjekësit me ndryshimin e bërë nga një zeshkane artistja e dashur për publikun është kthyer në një bjondinë. Përndryshe Fifi po qëndron aktive sa i përket projekteve muzikore. Kënga e fundit mban titullin ‘Zogo’ dhe numëron mbi pesë milion klikime në Youtube.

MUND TË JU PËLQEJNË