Pas akuzave që po iu bëhen nga një çift zviceran, Fifi i ka dalur në mbrojtje Loredanës.

Loredana Zefi për disa javë me radhë ka qenë kryetemë e medieve rozë, shkruan lajmi.net.

Reperja po akuzohet nga një çift zviceran për marrjen e 700.000 frangave me kërcënim, detyrim dhe mashtrim.

Loredana përmes një videoje në Instagram ka bërë të ditur se ka anuluar pjesëmarrjen në festivalet ku kishte planifikuar të këndonte, pasi konsideron se nuk është koha e duhur.

Fifi, pasi e ka dëgjuar këtë video, ka postuar një foto të saj në Instagram, duke shprehur haptas përkrahjen për të.

“Loredana, Edhe pse nuk njihem personalisht, si t’ferizajt qe jena dyja, sido që kjo histori shkon, e ke mbështetjen time, vajzë! Une jom me ty!”, shkruan ajo.

MUND TË JU PËLQEJNË