Filloreta Kaçi apo e njohur me emrin e saj artistik Fifi hyri furishëm në tregun muzikor dhe me këtë vrull po vazhdon të bëjë zemra fansash për vete.

Këngët e saj që nga hapi i pari që bëri në skenën muzikore u pëlqyen dhe po vazhdojnë ende të pëlqehen edhe pse të një zhanri të rrallë e të ri që ka hyrë në tregun tonë, shkruan “Kosovarja”.

Publiku e njeh si një femër të guximshme dhe energjike.

Këngëtarja shpesh ka eksperimentuar edhe me lukun e saj, edhe sot vie me një stil më ndryshe se si jemi mësuar ta shohim at Fifin e zakonshëm.

Ajo që po i shton mrekullinë kësaj fotoje është buzëqeshja e ëmbël e këngëtares.

Por, më bukur duket si biondinë apo si zeshkane, si thoni ju?/Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË