Fifi ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Këngëtarja e njohur ka sjellur versionin e përpunuar të këngës ‘Zogo’ të cilën e publikoj së bashku me videoklip.

Në klip Fifi shfaqet me veshjen kombëtare ndërsa u realizua nga ‘Cinematic Albania’, për tekstin u kujdes vet këngëtarja ndërsa muzika nga BiniDiez dhe Apollo.

Kënga tashmë është publikuar në kanalin zyrtar në ‘Youtube’./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË