Fifi është nga këngëtaret më të talentuara dhe më të përmendura në shoubizin shqiptar si për jetën profesionale ashtu edhe atë private.

Minuta më parë ajo ndau një fotografi me ndjekësit e saj në Instagram ku shihet duke buzëqeshur dhe mbishkrimi që i kishte lënë na futi në dyshime se ajo është në Dashuri.

‘Buzëqeshja që më vjen kur shoh sytë e tu’ ishte shkrimi që këngëtarja vendosi pranë fotos, mbetet enigmë se për kë po bëhet fjalë.

MUND TË JU PËLQEJNË