Është personazh shumë i kërkuar dhe i ndjekur.

Fiona Gllavica është emri i aktores që u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo arriti të jetë tejet e pëlqyer në publik dhe suksesi i saj po shtohet dita-ditës.

Ishtë roli i Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpia’ ai që e bëri tejet të përfolur.

Para pak javëve ajo i dha fund beqarisë me një dasmë tejet madhështore.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet që sapo ka dalë nga frizeri, e pamja e saj i mahniti fansat./ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË