Fiona Gllavica apo ndryshe e njohur si “Pajtesa” është ndër aktoret më të suksesshme në vend, gjë që e ka dëshmuar me rolet e saj, shkruan “Kosovarja”.

Aktorja Gllavica ditë më parë i dha fund beqarisë, duke kurorëzuar me martesë dashurinë e saj me Arbnor Pacollin.

Dasma e saj madhështore ngjalli shumë interesim tek publiku gjerë tek detajet më të vogla.

E Fiona ishte kujdesur që çdo gjë të duket si në përralla.

Si një çift i porsamartuar, pas natës së dasmës filluan muajin e tyre të mjaltit.

Vëmendja ishte e fokusuar tek çifti dhe imazhet që ata përcillnin bënë që publiku të mbes gojëhapur.

Madje, dikush prej tyre bëri që edhe ti lë një koment të tillë: “Kah s’je tu shkue, u kënaqe”.

Gjersa komentuesit lënë komente të tilla, Fiona vazhdon të kënaqet edhe në Prishtinë./Kosovarja/.

 

 

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË