Zakonisht jemi mësuar që ta shohim vetëm në profesionin e saj, duke e luajtur rolin e saj në mënyrën më profesionale dhe më të denjë.

Është fjala për aktoren e njohur Fiona Gllavicën, e cila arriti që të depërtojë në zemrat e saj përmes rolit të saj “Pajtesës”, shkruan Kosovarja.

 

Ky rol e ndihmoi jashtëzakonisht të afirmohet dhe të njihet tek të gjithë, dhe të fitojë me mijëra zemra të publikut shqiptar.

Fiona edhe kur nuk bën asgjë përbën lajm, sepse emri i saj vërtetë se zgjon interes dhe kureshtje tek të gjithë.

Jo vetëm puna e saj, por edhe aktivitetet e përditshme kanë bërë që ajo të afrojë rreth vetes kaq adhurues e fansa të shumtë.

Kjo sepse përmes faqes së saj personale ajo njofton dhe prezanton çdo të re që ka nga ajo, madje nuk nguron të tregojë edhe aftësitë e veta që ka përveç aktrimit.

Fiona na qenka edhe një kuzhiniere e zonja e këtë nuk e kemi ditur.

Ja se çfarë pite të shijshme ka përgatitur ajo sot. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË