Kur je një femër e zonja dhe e kompletuar në çdo situatë nuk kalon lehtë pa qenë pjesë e faqes rozë.

Gruaja e këngëtarit të njohur Alban Mehmetit është ajo e cila me paraqitjet e saj po arrin të jetë shpesh pjesë e showbizit, shkruan “Kosovarja”.

Në secilin imazh ajo shfaq diçka të re në fizikun e saj, duke shkëlqyer gjithmonë.

Edhe sot, në storiet që ka publikuar ndryshimi vërehet në flokët e saj ku i duken më të bardha.

Sigurisht mund të jetë edhe ndonjë efekt I telefonit, mirëpo sido që të jetë Fjolla po duket e mahnitshme me këtë nuancë të flokëve. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË