Fjolla Svirca është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Alban Mehmetit, të cilët janë një çift tejet i përfolur në publik.

Ata kanë disa vite që janë të martuar dhe tani janë prindër të dy djemve, shkruan “Kosovarja”.

Sa i përket komenteve e lajmeve Fjolla shpesh e lë bashkëshortin në hije, pasiqë vet është pjesë e mediave rozë pothuajse çdo ditë.

Ajo cilësohet si një femër e bukur dhe me stil ku vëmendje të madhe merr çdoherë më paraqitjet e saj.

Bukuroshja edhe kësaj radhe nuk kishte si most ë bie në sy me pamjen e saj.

Ndërkohë që doli me shoqe mbrëmë, ajo u rregullua bukur dhe dukej tërehqëse në të kuqe.

Ajo që mori vëmëndje në gjithë këtë pamje të bukur janë aksesorët e shumtë që kishte vënë në qafë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË