Alban Mehmeti ka vite që njihet si një këngëtar mjaft i dalluar e i dëshmuar në vend.

Padyshim, që prezenca e tij tash e sa vjeçare dhe performancat e bujshme të tij kanë bërë që të pëlqehet e të kërkohet shumë edhe për gazmende familjare, shkruan “Kosovarja”.

Mirëpo, krahas këngëtarit e njohur është edhe bashkëshortja e tij Fjolla.

Një femër, e thjesht, natyrale e çdo herë elegante.

E këtë e dëshmon edhe ky imazh i saj. Thjeshtësia, bukuria, elegance të tria në një foto të vetëm.

E mbi të gjitha ky fustan po e bën të duket si peshk. /Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË