Fjolla Svirca është femra më e kompletuar dhe mjaft e zonja.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit, e cila me paraqitjet e saj po vazhdon të qëndrojë si emër aktiv në mediat rozë, shkruan “Kosovarja”.

Fjolla është mjaft e përkushtuar për familjen e saj, pasi që është edhe nënë e dy fëmijëve.

Këto aktivitete të shumta nuk i ndal duke i publikuar në rrjete socaile.

Dje, për ditëlindjen e burrit ajo dekoroi një kënd të shtëpisë, duke e surprizuar Albanin për ditën e tij të veçantë.

Përveç hapësirës, vëmendje marrin të gjithë edhe me kombinimet në veshje, duke u kujdesur në detaje.

Më poshtë, mund t’i shihni disa pamje të mrekullueshme nga festa e ditëlindjes. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË