Në vëmendjen e gazetarëve të shoubizit, shpesh është edhe Fjolla Svirca-Mehmeti, bashkëshortja e këngëtarit Alban Mehmeti, dikur pjesë e grupit “Aurora”.

Albani vetë nuk diskutohet aq sa e shoqja, Fjolla, që shpesh e gjen veten në rubrikën rozë.

Foto e fundit e të shoqes së këngëtarit, është bërë në një dasmë private, ku Fjolla duket mjaft glamuroze.

Me gjasë, shumë sy janë drejtuar kah bukuroshja, e cila e meriton fokusin, pasi vërtet duket bukur dhe përherë brenda normave: pa teprime e ekzagjerime, shkruan “Kosovarja”.

Ja edhe foto…

MUND TË JU PËLQEJNË