Janë një familje të njohurish, që publiku i njej, i pëlqen dhe interesohet shumë për ta, ndoshta akoma më tepër për faktin që së fundi nuk janë shumë prezent në media, shkruan “Kosovarja”.

Bëhet fjalë për familjen e kantautorit të mirënjohur, Naim Krasniqi, e që megjithatë nuk është i vetmi i njohur brenda familjes.

Kur është fjala për famë e vëmendje, nuk mbetet mbrapa as Fjolla e Zana, vajzat e famshme të Naim Krasniqit, shkruan “Kosovarja”.

Fjolla, sapo i ka lënë babait të saj një koment, ku ja shpreh dashurinë.

Këngëtarja ka një lidhje shumë të afërt me të atin, pasi ty dy janë edhe në të njejtin profesion.

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË