Vala

E bukur sa të duash e sa të thuash, këngëtare unike, por e munguar.

Fjolla ende nuk po i rikthehet skenës muzikore, ndonëse publiku po e pret me kreshëri, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja kosovare ndonëse nuk po sjell këngë e videoklipe, është mjaftë prezente në Instagram ku kohë pas kohe poston foto të ndryshme.

Në një nga fotot e bëra së fundi, Fjolla duket shumë atraktive. Nuk dihet se përse është bërë kjo foto, ama një është e dukshme, bukuria e këngëtares, shkruan “Kosovarja”.

Fjolla Krasniqi mbahet mend për disa hite dhe për pjesëmarrjet e saj të suksesshme në festivale. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË