Fjolla Morina dhe Trejsi Sejdini ishin të ftuara në ‘Miss Universe Albania’.

Fjolla Morina dhe modelja nga Shqipëria, Trejsi Sejdini ka qenë prezentë në ‘eventin’ ‘Miss Universe Albania’, shkruan lajmi.net.

Ishte këngëtarja ajo që ndau disa fotografi nga mbrëmja e djeshme, ku që të dyjat shndritin me fustanet e tyre glamuroze.

Kujtojmë se modelja Trejsi vitin që lam pas ishte prezentë në po te njëjtin organizim por atëherë në rolin e modeles e cila arriti të marr kurorën e bukuroshes.

MUND TË JU PËLQEJNË