Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Fjolla Morina, është ndër femrat që rrëmben më së shumti vëmendje në mediat rozë.

Së fundi ajo e ka dëshmuar që është e zonja edhe jashtë profesionit të saj, atë e keni parë në një fermë. Aty realizoi disa poza pranë perimeve, të cilat i publikoi në rrjetin social Instagram dhe i shoqëroi me këtë mbishkrim: “Ishte një ditë e bukur në fermë”, transmeton rtv21.tv

Duke lënë anash këtë profesion me të cilin ajo e sfidoi veten, rikthehemi te profesioni i saj i zemrës. Kujtojmë se projekti i fundit i saj është “Nace Nace”.

 

MUND TË JU PËLQEJNË