Flaka Krelani e ka realizuar edhe një fotosesion.

Këngëtarja Flaka Krelani ka ardhur edhe me një set të ri fotografik dhe kësaj here ka vendosur të provokoj nga shtrati

Tash e disa herë këngëtarja Flaka Krelani po realizon fotosesione profesionale me të cilat po merr vëmendjen e publikut.

Kësaj radhe zgjodhi të vishet e gjitha në të zezë dhe destinacioni për realizimin e fotove ishte shtrati.

Flaka dukej seksi ndërsa ishin tri prej fotove të cilat ka vendosur t’i ndajë me ndjekësit.

 

MUND TË JU PËLQEJNË