Fjolla Morina njihet për paraqitjet e saj provokuese, si në klipe ashtu edhe në rrjete sociale.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit e saj një video ku shfaqet tejet joshëse, video të cilën e ka shoqëruar dhe me një shkrim.

“Me kete fustan me duhej vetem nje mashkull ne krah dhe do kisha pushtuar boten! 🌷😉”, ka shkruar Fjolla Morina.

Sa i përket projekteve muzikore, ai i fundit i Fjollës është ai me titull “Si ta pranoj”, në bashkëpunim me Valon Bytyqin, e ky projekt ka arritur të mbledh vetëm 345 mijë shikime në Youtube.“Si ta pranoj” është projekti të cilin Fjolla Morina ia dedikoi të dashurit të saj të ndjerë./GazetaBlic

MUND TË JU PËLQEJNË