Fjolla Morina ka dalë haptazi përkrahë Lëvizjes Vetëvendosje.

Fjolla Morina orë më parë ndau një fotografi nga qendra e votimit dhe ku ftoi të gjithë qytetarët të votojnë për ndryshimin në Kosovë.

Tani pas publikimit të rezultateve sipas “exitpoll” duket se qeveria do krijohet nga Lëvizja Vetëvendosje dhe ky lajm ka gëzuar pa masë këngëtaren e cila ndau një postim në Instagram.

Ajo shkruan “Urime bablok se jav hangre hallven” dhe ka etiketuar Albin Kuritn.

MUND TË JU PËLQEJNË